Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

p. o. Prezesa Agencji Badań Medycznych ogłasza nabór na stanowisko: Koordynator Działu Kadr - nierozstrzygnięty

nr 5/ABM/2020

Agencja Badań Medycznych siedziba: ul. Stanisława Moniuszki 1 A, 00-014 Warszawa

Wymiar etatu: pełny

Liczba etatów: 1

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

ROLA W ZESPOLE:

Osoba na tym stanowisku zajmując się organizowaniem i zarządzaniem zespołem pracowników będzie zapewniać sprawną wewnętrzną komunikację, rozwój personelu i jego integrację w celu budowania pozytywnego wizerunku pracodawcy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynowanie wszystkich prac związanych z zasobami ludzkimi zgodnie z polityką personalną Agencji Badań Medycznych;
  • nadzorowanie i koordynowanie prawidłowości stosowania przepisów prawa pracy, o szkolnictwie wyższym i nauce w zakresie osobowym oraz ubezpieczeń społecznych;
  • przygotowywanie i koordynowanie procesów związanych z zatrudnieniem w tym obsługa umów cywilno-prawnych;
  • planowanie i nadzorowanie procesu rekrutacji z kompleksowym przygotowaniem pracownika do objęcia nowego stanowiska pracy oraz trwaniem i ustaniem stosunku pracy;
  • wspieranie kadrowych procesów decyzyjnych dotyczących współpracy w ramach projektów badawczo-naukowych;
  • optymalizacja, digitalizacja oraz doskonalenie wewnętrznych procesów, zapewniających sprawne funkcjonowanie administracji kadrowo-płacowej (naliczanie płac, benefitów i innych dodatkowych świadczeń);
  • implementowanie nowoczesnych narzędzi kadrowych (ocen pracowniczych, szkoleń, awansów i systemów wynagrodzeń) celem rozwijania kompetencji, wydajności i kreatywności pracowników;
  • wspieranie kierowników działów w obszarze zarządzania pracownikami;
  • zarządzanie prowadzonymi w dziale kadr, ewidencjami i bazami danych;
  • przygotowywanie i nadzór nad tworzeniem wymaganej sprawozdawczości zewnętrznej i wewnętrznej;
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (MZ, GUS, ZUS, PFRON, PIP).

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

  • wykształcenie: wyższe kierunkowe (preferowane: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, socjologia, ekonomia, nauki społeczne);
  • 5-letnie doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym,
  • ugruntowana znajomość zagadnień kadrowo-płacowych (z zakresu prawa pracy, prawa o szkolnictwie wyższym i nauce, w zakresie funkcjonowania systemu ochrony zdrowia, wynagrodzeń, rozliczeń z ZUS i US, oraz BHP);
  • wysokie umiejętności analityczne, wyciąganie wniosków i prezentowanie rozwiązań na poziomie zarządczym;
  • umiejętność planowania pracy, ustalania priorytetów, elastyczność we wdrażaniu nowych metod pracy, motywowanie oraz tworzenie warunków do samodzielnej realizacji zadań;
  • umiejętność pracy na poziomie strategii i przejścia na szczegółowe zadania;
  • doświadczenie w zakresie współtworzenia i wdrażania procesów kadrowych na poziomie całej jednostki;
  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem Microsoft Office;
  • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne.

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • wiedza w zakresie funkcjonowania systemu ochrony zdrowia;
  • doświadczenie zawodowe w jednostkach sektora publicznego;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • znajomości w stopniu dobrym języka angielskiego;
  • rzetelność, dynamika działania oraz dokładność i zaangażowanie;
  • pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy.

CO OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • elastyczne godziny pracy;
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • własnoręcznie podpisany życiorys kandydata, który powinien zawierać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego przez Agencję Badań Medycznych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1)”.
  • własnoręcznie podpisany list motywacyjny w języku polskim,
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (np.: świadectwa pracy, zaświadczenie o zatrudnieniu, a także okresy aktywności zawodowej wynikające z umów, do których stosuje się przepisy o zleceniu i innych umów cywilnoprawnych oraz o wykonywaniu działalności gospodarczej),
  • dokument poświadczający zakres obowiązków zbliżony z głównymi obowiązkami podanymi w ogłoszeniu,
  • opcjonalnie – kopie dokumentów potwierdzających umiejętności językowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów w terminie do dnia 27.01.2020 roku na adres:

Agencja Badań Medycznych ul. Stanisława Moniuszki 1 A, 00-014 Warszawa z dopiskiem na kopercie: „Koordynator Działu Kadr nr 5/ABM/2019”

INNE INFORMACJE:

  • Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu do siedziby Agencji Badań Medycznych).
  • Oferty osób, które nie zostały wybrane na dane stanowisko w procesie rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone, chyba, że wyraziły zgodę na wzięcie udziału w kolejnych naborach przeprowadzanych przez Agencje Badań Medycznych.
  • Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Prezes Agencji Badań Medycznych, przy ul. Moniuszki 1A, 00-014 Warszawa;
  • Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem - iod@abm.gov.pl;
  • Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko koordynatora działu kadr w Agencji Badań Medycznych;
  • Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy. Aplikacje będą niszczone po upływie okresu niezbędnego do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy. Agencja Badań Medycznych będzie przetwarzała Państwa dane osobowe przez okres 9 miesięcy, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie;
  • Mają Państwo prawo do
    1. dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
    2. sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
    3. ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
    4. usunięcia danych osobowych;
    5. wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa)
  • Podstawa prawna przetwarzania danych:
    1. art. 6 ust. 1 lit. b RODO;
    2. Art. 221 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2018 poz. 917 ze zm.) oraz §3 Rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 10.12.2018 r. w sprawie dokumentacji pracowniczej (Dz. U. z 19 grudnia 2018, poz. 2369).;
    3. art. 6 ust. 1 lit. c RODO;
    4. art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO
  • Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa;
  • Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy  (m.in. imię, nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,) jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie naboru na stanowisko pracy. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne;
  • Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie;
  • Jeżeli podane dane będą obejmowały szczególne kategorie danych, o których mowa
    w art. 9 ust. 1 RODO, konieczna będzie wyraźna zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie;
  • Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie będą też profilowane.

Opcje strony

do góry