Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

p. o. Prezesa Agencji Badań Medycznych ogłasza nabór na stanowisko: referenta ds. organizacyjno-administracyjnych - rozstrzygnięty

19/ABM/2019

Agencja Badań Medycznych siedziba: ul. Stanisława Moniuszki 1 A, 00-014 Warszawa

Wymiar etatu: pełny

Liczba etatów: 1

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

ROLA W ZESPOLE:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez zapewnienie prawidłowego obiegu podstawowych informacji między pracownikami i klientami zewnętrznymi.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa centrali telefonicznej (udzielanie podstawowych informacji również w języku angielskim),
  • bieżąca obsługa recepcyjna oraz obsługa spotkań służbowych w Agencji Badań Medycznych,
  • administrowanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • współpraca z urzędem pocztowym i firmami kurierskimi,
  • administrowanie dokumentacją archiwalną i niearchiwalną,
  • administrowanie salami konferencyjnymi (rezerwacja, obsługa sal przed/po spotkaniu)
  • wsparcie administracyjne dla pracowników biura,
  • dbanie o wygląd strefy recepcyjnej.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

  • wykształcenie: średnie;
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe, w tym minimum 1 rok pracy na podobnym stanowisku;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysoka kultura osobista;
  • rzetelność, dynamika działania oraz dokładność i zaangażowanie.

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • wiedza w zakresie funkcjonowania systemu ochrony zdrowia;
  • doświadczenie zawodowe w jednostkach finansów publicznych;
  • pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy.

CO OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • elastyczne godziny pracy;
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • własnoręcznie podpisany życiorys kandydata, który powinien zawierać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego przez Agencję Badań Medycznych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1)”.
  • własnoręcznie podpisany list motywacyjny w języku polskim,
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (np.: świadectwa pracy, zaświadczenie o zatrudnieniu, a także okresy aktywności zawodowej wynikające z umów, do których stosuje się przepisy o zleceniu i innych umów cywilnoprawnych oraz o wykonywaniu działalności gospodarczej),
  • dokument poświadczający zakres obowiązków zbliżony z głównymi obowiązkami podanymi w ogłoszeniu,
  • opcjonalnie – kopie dokumentów potwierdzających umiejętności językowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów w terminie do dnia 10.01.2020 roku na adres:

Agencja Badań Medycznych ul. Stanisława Moniuszki 1 A, 00-014 Warszawa z dopiskiem na kopercie: „referent ds. organizacyjno-administracyjnych nr 19/ABM/2019”

INNE INFORMACJE:

  • Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu do siedziby Agencji Badań Medycznych).
  • Oferty osób, które nie zostały wybrane na dane stanowisko w procesie rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone.
  • Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Opcje strony

do góry